O FIRMIE     Firma TRANSOFT Pawełka Spółka Jawna powstała w 1991r., jako firma prowadząca usługi w zakresie projektowania, programowania oraz wdrażania systemów informatycznych, dystrybucji sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych, projektowania systemów lojalnościowych oraz usług mobilnych i internetowych.

     Tworzymy młody, dynamiczny zespół, który ma na celu samodoskonalenie się i ciągły rozwój firmy. Współwłaściciele wraz z pracownikami to w zdecydowanej większości absolwenci wyższych uczelni technicznych, kierunku Informatyka lub pokrewnym, wykazujący nie tylko wiedzę teoretyczną ale posiadający także spore doświadczenie i umiejętności praktyczne w dziedzinie programowania, projektowania i instalacji sieci komputerowych oraz okablowań strukturalnych.
     Dzięki długoletniej praktyce wiemy, że proces informatyzacji przedsiębiorstwa jest procesem złożonym i indywidualnym. Dlatego też nasi pracownicy są ludźmi z szeroką wiedzą informatyczną, potrafiący znaleźć optymalne rozwiązania dla Państwa firmy.

     Naszym celem jest kompleksowa obsługa informatyczna wszystkich przedsiębiorstw od strony sprzętu komputerowego i oprogramowania, która uniemożliwi przestoje i usprawni pracę wszystkich działów, zachowując przy tym pełną kontrolę zarówno w kwestii praktycznej jak i merytorycznej obsługiwaną przez nas firmę.
     Mamy doświadczenie w komputeryzacji, zarówno dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, jak również: sklepów, hurtowni, marketów, zakładów produkcyjnych oraz jednostek budżetowych. Wyposażamy te placówki w sprzęt komputerowy, urządzenia fiskalne; wdrażamy zintegrowany system informatyczny klasy ERP - Comarch ERP OPT!MA; instalujemy terminale płatnicze.

     Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Możliwość całościowego zrealizowania powierzonego zadania pozwala nam zapewnić pełną gwarancję usług.

     W grudniu 2007r. w firmie naszej został przeprowadzony audyt oprogramowania przez firmę zewnętrzną. Po jego zakończeniu uzyskaliśmy certyfikat Microsoft License Managemet, potwierdzający spełnienie wymogów Microsoft odnośnie zarządzania licencjami na oprogramowanie. Uzyskaliśmy również certyfikat Legalna Firma, który potwierdza stosowanie legalnego oprogramowania w całej firmie TRANSOFT Pawęłka Spółkaa Jawna. Te dwa fakty potwierdzają iż jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym kooperantem w biznesie.

     W maju 2008r. nawiązaliśmy współprace z firmą Asseco Data Systems S.A. w zakresie usług związanych z wystawianiem certyfikatów klucza publicznego. Po odbyciu licznych szkoleń oraz akredytacji uzyskaliśmy status PREMIUM PARTNERA CERTUM. Dodatkowo firma nasza stała się Punktem Potwierdzenia Tożsamości. Dzięki temu w pełnym zakresie możemy potwierdzać tożsamość subskrybentów przy podpisywaniu umów w procesie ubiegania się o podpis elektroniczny.