URZĄDZENIA FISKALNE 
 
 
W ofercie można znaleźć różnorodne urządzenia fiskalne.

Począwszy od najmniejszych mobilnych kas, które doskonale nadają się dla lekarzy, prawników czy do handlu obwoźnego. Są one nowoczesne i uniwersalne, przyciągające nie tylko swoją poręcznością, ale również nowoczesnym wyglądem i atrakcyjną ceną.
Rekomendując kolejne małe lub średnie urządzenia ulubione przez restauratorów czy drobnych sprzedawców, one również cieszą się dużym powodzeniem.

Następnie specjalistyczne kasy sprawdzające się w bezobsługowych stacjach paliw, taksówkach. Oferujemy również niezawodne drukarki fiskalne przeznaczone do zastosowań mobilnych, a także do pracy w punktach handlowych czy aptekach.

Kończąc na dużych kasach systemowych przeznaczonych do wymagających placówek handlowych i wielko powierzchniowych marketów, gdzie istnieje możliwość obsługi nawet w 8 walutach, wygodniej i szybkiej współpracy z wagami i skanerami. To tylko niektóre zalety ogromnego wachlarza jakie posiadają rekomendowane przez Nas urządzenia fiskalne.

Podkreślamy też kompleksowość naszych usług fiskalnych – w ramach obsługi serwisowej uczymy użytkowania kas, służymy doradztwem w nietypowych sytuacjach, zapewniamy pełną obsługę w Urzędzie Skarbowym, pilnujemy ustawowych terminów przegladów sprzętu.

Nasz serwis techniczny jest bardzo sprawny i fachowy. Wszystkie awarie możliwe do naprawy w miejscu użytkowania są dokonywane u użytkownika. W sytuacjach krytycznych robimy wszystko by naprawy były jak najkrótsze ( zwłaszcza te w serwisach producenta ).